محل تبلیغات شما

معرفی شهر اندیشه :

 شهر جدید اندیشه که در ۳۰ کیلومتری محور غربی تهران از میدان آزادی قرار دارد، در بخش مرکزی شهرستان شهریار در استان البرز واقع شده و در سال ۱۳۸۲ طرح تفضیلی آن به تصویب رسید. شهر جدید اندیشه دارای ۶ فاز است و در ۲۰ کیلومتری شهر تهران، ۷ کیلومتری جنوب شرقی شهر کرج و در ۳ کیلومتری شمال غربی شهرستان شهریار قرار دارد.

شهر جدید اندیشه در غرب استان تهران از پایلوت‌های شهری در حوزه ساخت و سازهای منطقه و فراتر از آن به شمار می‌رود که در حوزه‌های مختلف خدماتی و رفاهی، آسایش و امنیت را برای ساکنانش فراهم کرده است.

شهر اندیشه شش فاز دارد و نام های آنها فاز یک، فاز دو، فاز سه، فاز چهار، فاز پنج و فاز شش است. این شهرک در ضلع غربی استان تهران واقع شده و 20 کیلومتر با آن فاصله دارد. شهر اندیشه، با شهرستان شهریار حدود 3 کیلومتر و با شهر صنعتی کرج نیز حدود 7 کیلومتر فاصله دارد.

بسیاری از کسانی که در شهر اندیشه زندگی می کنند، در تهران مشغول به کار هستند و به دلیل فاصله کم این شهرک با تهران، معمولا با مترو، تاکسی و یا با استفاده از ماشین های شخصی شان به منزل خود باز می گردند.

از دیگر نکته های مثبتی که می توان در مورد شهر اندیشه به آن اشاره کرد، وضعیت جغرافیایی این منطقه است. این شهرک در مسیری قرار گرفته است که بادهای خوبی از سمت شهرستان شهریار به سمت آن می وزد و این مورد باعث می شود که وضعیت آب و هوایی این منطقه از شرایط خوبی برخوردار بوده و هوا در فصل های گرم سال خنک باشد و از آلودگی هایی که در شهری مانند تهران به وفور مشاهده می شود، هیچ خبری نباشد.

از آنجایی که سعی شده در احداث شهر اندیشه استانداردهای شهرسازی به خوبی رعایت شود، از نظر ترافیک و رفت و آمد مشکل خاصی وجود نداشته و شرایط برای یک زندگی آرام فراهم است.

 


mehran.news23

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
طراوت معرفی کالا interior-design14 چنارو زمستون Jalebdarham سلام کاشمر سامسونگ گلکسی