محل تبلیغات شما

شهر جدید اندیشه یکی از شهرهای استان تهران در ایران است. این شهر در بخش مرکزی شهرستان شهریار قرار دارد. این شهر دارای ۶ فاز می‌باشد و در ۳۰ کیلومتری تهران، ۳ کیلومتری شمال غربی شهریار و ۷ کیلومتری جنوب شرقی کرج قرار دارد. فاز ۳ شهر اندیشه بر اساس قوانین جدید شهرسازی طراحی و ساخته شده است.

امکانات شهر جدید اندیشه :

یکی از مناطق جالب توجه در این شهر، بازار نقش جهان آن است که از بزرگترین مکان‌های تجاری و تفریحی شهر جدید اندیشه به حساب می‌آید و در فاز ۴ شهر ساخته شده و به سبک نقش جهان شهر اصفهان ساخته شده است.


در همه فاز‌های این شهر، مدارس، مراکز آموزشی، مغازه‌های خدماتی و فروش مایحتاج زندگی، کیف، کفش و لباس، مراکز تجاری و درمانی و همچنین مسجد و حسینیه ساخته شده‌اند و بیشتر اهالی به کار و فعالیت در حوزه‌های مختلف در داخل شهر جدید اندیشه مشغول هستند و شاید تنها در مواقع اضطراری لازم باشد تا از شهر اندیشه خارج شوند.
برای آن دسته از کسانیکه در سایت دیوار به دنبال خرید واحد مسی یا اجاره ملکی تجاری در این شهر هستند، باید گفت: با جست و جوی “اندیشه” در شهر کرج می‌توانید گزینه‌های متعددی را با قیمت‌های مختلف مشاهده کنید.


همچنین دسترسی اهالی شهر اندیشه به سایر نقاط مانند کرج و تهران علاوه بر ماشین شخصی و آزادراه تهران -کرج از طریق اتوبوس، مترو و تاکسی انجام می‌شود.

اگر از ساکنین شهر جدید اندیشه سوال کنید که دلیل اصلی انتخاب این منطقه برای ست‌شان چیست، نود درصد آن‌ها آرامش حاکم بر محیط و آب و هوای به مراتب بهتر و سالم‌تر از تهران و سایر شهر‌های بزرگ را دلیل اصلی ست در این منطقه عنوان می‌کنند که البته دلیل بسیاری مهمی برای زندگی محسوب می‌شود.


mehran.news23

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
شبرنگ چت::چت شبرنگ ****** رقص برف ****** دعا و طلسم کاج موزیک بلاگ و روزمره ها پرستار سالمند و پرستار بیمار در منزل دابسمش و خدایی که به شدت کافیست دانلود رایگان فیلم و سریال با لینک مستقیم